Author: s***y
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 很好CP值很高值得推薦購買
顏色: 彩色
尺寸: 17.5厘米*10.5厘米
Price: NT$35
Original Price: NT$41
| Material | PMMA |
| Pattern Type | Christmas |
| Shapepattern | Oblong |
| Style | Goth |
| Festivals | Valentine's Day |
| Color | Multicolor |
| Type | Face Glitter & Gems |
| Body Part | Face Rhinestones |
| 高度 | 0.2 cm |
| 寬度 | 10.5 cm |
| 長度 | 17.5 cm |
| SKU | sb2310249032739818 |
Author: s***y
Date:
Review: 很好CP值很高值得推薦購買
顏色: 彩色
尺寸: 17.5厘米*10.5厘米
Author: m***6
Date:
Review: 非常喜歡💕用在哪裏都可以!
顏色: 彩色
尺寸: 17.5厘米*10.5厘米
Author: t***2
Date:
Review: 好用又方便 整體都很好看 去演唱會貼的!
顏色: 彩色
尺寸: 17.5厘米*10.5厘米
Author: c***1
Date:
Review: 好好用!!!讚讚讚讚讚讚讚讚讚讚!讚讚讚讚!
顏色: 彩色
尺寸: 17.5厘米*10.5厘米
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.